intersoft

3. Miejsce na rynku fotowoltaiki w Polsce

aktualizacja: 09-08-2018, 11:45 – artykuł promocyjny


Firma Hewalex zajęła wysoką 3. pozycję w najnowszym zestawieniu dystrybutorów modułów fotowoltaicznych w Polsce za 2017 rok. Warto przypomnieć, że pierwsze moduły PV pojawiały się w ofercie firmy już w 2010 r., jednak bardzo wysokie ceny zakupu, a także brak mechanizmów finansowych wsparcia inwestycji spowodował, że zainteresowanie tego rodzaju systemami pozostawało długo na bardzo niskim poziomie.

 

3. Miejsce na rynku fotowoltaiki w Polsce - Hewalex

 

Obecnie systemy fotowoltaiczne stanowią jeden z silnie rozwijających się 3 segmentów produktów OZE w ofercie firmy Hewalex. Wysoka 3. pozycja w zestawieniu rynkowym jest także zasługą oferowania wysokiej jakości rozwiązań w kompleksowy sposób. Składa się na to szerokie wsparcie Klienta od etapu doboru instalacji, aż po montaż i uruchomienie oraz pomoc w realizacji formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.

To co jest bardzo istotne to fakt, że ceny zestawów PV są cenami brutto kompletnych instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem. Zatem przyszły użytkownik systemu może już na samym początku poznać w pełni koszt inwestycji. Przewidywany efekt ekononomiczny można oszacować dokonując samodzielnej kalkulacji w Kalkulatorze PV. Zakupu instalacji można dokonać za pomocą własnych środków finansowych, z wykorzystaniem ewentualnych lokalnych dotacji jak też korzystając z bardzo atrakcyjnego systemu rat 50x0%.

Firma Hewalex serdecznie dziękuje swoim Klientom, Wykonawcom, Sprzedawcom za okazane zaufanie i wybór ich rozwiązań.

Kontakt w sprawie produktów:

Hewalex sp. z o.o. sp. k.
tel. (32) 214 17 10
www: www.hewalex.pl

mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet