Aquaphor


Magnetyzery Ecomag chronią olbrzymi terminal pasażerski

aktualizacja: 05-07-2018, 10:43 – artykuł promocyjny


Inżynierowie z działu eksploatacji Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice wybrali magnetyzery Ecomag firmy Akra Sp. z o.o. w celu ochrony instalacji wodnej. Montaż został zrealizowany w roku 2017 na rurociągach wody użytkowej o średnicy 160 mm w budynku krakowskiego międzynarodowego terminala o powierzchni 55 000 m2. Woda w terminalu, która spełnia parametry wody przeznaczonej do spożycia, okazała się na tyle wodą „twardą”, że tworzyła osady w całym rozległym zładzie instalacji wodnej w tym również w bezdotykowej armaturze. Magnetyzery Ecomag zostały zamontowane na przyłączach wody zimnej. Montaż nie zakłócił funkcjonowania obiektu, gdyż odbywał się bez ingerencji w instalację. Ilość bezprądowych i bezobsługowych magnetyzerów ME6 została dobrana przez firmę Akra Sp. z o.o odpowiednio do parametrów wody i przepływu wynoszącego 17 m3/h.

 

magnetyzery Ecomag na lotnisku Kraków-Balice

 

Jeśli chcą Państwo chronić skutecznie instalację wodną i urządzenia w mieszkaniu, domu lub wspólnocie mieszkaniowej firma Akra chętnie udzieli odpowiedzi na Państwa pytania. Informacje na ten temat dostępne są również na stronie akra.pl.

Magnetyzery Ecomag z Godłem Najwyższa Jakość, usuwając stare i blokując powstanie nowych osadów, nie zmieniają składu wody. To nowoczesny sposób uzdatniania wody z wodociągu bez chemii i energii elektrycznej. Zgodnie z zaleceniami SANEPIDów posiada ona nadal niezbędne dla zdrowia minerały. Urządzenia firmy Akra otrzymały wymagane atesty bezpieczeństwa i badania skuteczności.

Kontakt w sprawie produktów:

AKRA Sp. z o. o.
tel. 22-858-34-04
www: akra.pl

mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Magnetyzery Ecomag® - Rzecznik Praw Obywatelskich o wodzie z kranu

Magnetyzery Ecomag® - Rzecznik Praw Obywatelskich o wodzie z kranu

„Chociaż wodociągi dostarczają nam coraz lepszą wodę to popsuć ją może... ¬ więcej...

 
Akwa Soft - kompaktowy zmiękczacz wody do domów i biur

Akwa Soft - kompaktowy zmiękczacz wody do domów i biur

Biały osad kamienny pojawiający się na bateriach łazienkowych, urządzeniach... ¬ więcej...

 
Rodzaje filtrów do wody

Rodzaje filtrów do wody

Użytkując wodę z domowej instalacji nie wiemy, czy jest ona w pełni bezpieczna,... ¬ więcej...

 

All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet