zwiń


gorące tematy
tagi

partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

Beretta   Dragon Kotły

     Esbe

KAN Sp. z o.o.   Schiedel

Kospel    NTS Energy

Pipelife    Logo STERR

Stiebel Eltron Radox Radiators

  Dimplex

logo Wilo   De Dietrich

Prandelli  Roth Polska

Brötje Heizung   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

    Grupa Armatura

Immergas

Akra   Lindab

znajdź fachowca

Grupa podmieszania marki Taconova

aktualizacja: 08-06-2018, 11:49 – artykuł promocyjny


Montowane bezpośrednio na rozdzielaczu dają możliwość indywidualnej regulacji temperatury na zasilaniu w lokalach mieszkaniowych. Pozwalają obniżyć koszty instalacji lub są rozwiązaniem, gdy nie ma możliwości zamontowania oddzielnego rozdzielacza do niskich temperatur. Pełnią funkcję termostatycznie sterowanej regulacji o stałej wartości w systemach ogrzewania podłogowego. O czym mowa? To prefabrykowane grupy podmieszania marki Taconova.

 

Niezawodne komponenty - efektywna regulacja dostosowana do indywidualnych potrzeb

 

Kompletna grupa podmieszania Taconova jest wyposażona we wszystkie potrzebne elementy, takie jak pompa obiegowa, termostatyczny zawór mieszający, termometr oraz przyłącza do belek rozdzielacza.
 

Dzięki termostatycznemu zaworowi mieszającemu NovaMix Value możliwe jest ustawienie temperatury na zasilaniu oraz późniejsza kontrola jej bezpośrednio na termometrze. Zawór ten odpowiedzialny jest także za właściwe mieszanie temperatur. Grupa podmieszania marki Taconova ? efektywna regulacja dostosowana do indywidualnych potrzeb Grupy podmieszania firmy Taconova mają unikalne cechy, które wyróżniają je na rynku. Można wybrać  różne pompy o wysokiej wydajności ze zintegrowaną lub zewnętrzną kontrolą temperatury. To jedyne na rynku rozwiązanie łączące zawór i siłownik termoelektryczny (stanowiące wcześniej oddzielne części) w jednym kompaktowym elemencie.
 

Rozstaw osi można dowolnie ustawiać, dzięki przyłączu z mimośrodem. Element te sprawia, że grupy pasują do wszystkich powszechnych na rynku rozdzielaczy obiegów grzewczych. Dla obiegów grzewczych TacoSys w ofercie Taconova dostępna jest stacja podmieszania UPM-T w wersji do montażu w pionie i poziomie.
 

TacoSys Pro to najbardziej zaawansowany model rozdzielacza firmy Taconova. Wyposażony w innowacyjny zawór z siłownikiem termostatycznym TacoDrive i zawór równoważący TopMeterPlus, oraz dodatkowe praktyczne funkcje, sprosta nawet najwyższym wymaganiom związanym z precyzyjną regulacją rozdzielania ciepła. Zawór TopMeter Plus ogranicza strumień przepływu i posiada opcję odtworzenia raz ustawionej wielkości. Dostosowana do indywidualnych potrzeb regulacja strumienia przepływu jest natomiast możliwa dzięki zaworowi TacoDrive.
 

Unikatowa jest także konstrukcja rozdzielacza TacoSys. Zawór ma charakterystyczny stożkowaty kształt i umieszczony jest na belkach wykonanych ze stali szlachetnej. Wpływa to na wielkość przepływu w zależności od ustawienia.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Taconova Polska Sp z o.o.
tel. 61 2278421
www: www.taconova.pl www.taconova.com
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Przewodowy termostat tygodniowy Prandelli z WiFi do ogrzewania płaszczyznowego

Przewodowy termostat tygodniowy Prandelli z WiFi do ogrzewania płaszczyznowego

Dzięki wbudowanemu WiFi termostat łączymy przewodem bezpośrednio z siłownikami... ¬ więcej...

 
Rury do ogrzewania podłogowego - przegląd oferty rynkowej

Rury do ogrzewania podłogowego - przegląd oferty rynkowej

Podłogówkę najczęściej wykonuje się z giętkich rur z tworzywa, które... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe COSMO

Ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe COSMO

System ogrzewania i chłodzenia COSMO to rozwiązanie, którego zastosowanie... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet