Kan


Grupa podmieszania marki Taconova

aktualizacja: 08-06-2018, 11:49 – artykuł promocyjny


Montowane bezpośrednio na rozdzielaczu dają możliwość indywidualnej regulacji temperatury na zasilaniu w lokalach mieszkaniowych. Pozwalają obniżyć koszty instalacji lub są rozwiązaniem, gdy nie ma możliwości zamontowania oddzielnego rozdzielacza do niskich temperatur. Pełnią funkcję termostatycznie sterowanej regulacji o stałej wartości w systemach ogrzewania podłogowego. O czym mowa? To prefabrykowane grupy podmieszania marki Taconova.

 

Niezawodne komponenty - efektywna regulacja dostosowana do indywidualnych potrzeb

 

Kompletna grupa podmieszania Taconova jest wyposażona we wszystkie potrzebne elementy, takie jak pompa obiegowa, termostatyczny zawór mieszający, termometr oraz przyłącza do belek rozdzielacza.
 

Dzięki termostatycznemu zaworowi mieszającemu NovaMix Value możliwe jest ustawienie temperatury na zasilaniu oraz późniejsza kontrola jej bezpośrednio na termometrze. Zawór ten odpowiedzialny jest także za właściwe mieszanie temperatur. Grupa podmieszania marki Taconova ? efektywna regulacja dostosowana do indywidualnych potrzeb Grupy podmieszania firmy Taconova mają unikalne cechy, które wyróżniają je na rynku. Można wybrać  różne pompy o wysokiej wydajności ze zintegrowaną lub zewnętrzną kontrolą temperatury. To jedyne na rynku rozwiązanie łączące zawór i siłownik termoelektryczny (stanowiące wcześniej oddzielne części) w jednym kompaktowym elemencie.
 

Rozstaw osi można dowolnie ustawiać, dzięki przyłączu z mimośrodem. Element te sprawia, że grupy pasują do wszystkich powszechnych na rynku rozdzielaczy obiegów grzewczych. Dla obiegów grzewczych TacoSys w ofercie Taconova dostępna jest stacja podmieszania UPM-T w wersji do montażu w pionie i poziomie.
 

TacoSys Pro to najbardziej zaawansowany model rozdzielacza firmy Taconova. Wyposażony w innowacyjny zawór z siłownikiem termostatycznym TacoDrive i zawór równoważący TopMeterPlus, oraz dodatkowe praktyczne funkcje, sprosta nawet najwyższym wymaganiom związanym z precyzyjną regulacją rozdzielania ciepła. Zawór TopMeter Plus ogranicza strumień przepływu i posiada opcję odtworzenia raz ustawionej wielkości. Dostosowana do indywidualnych potrzeb regulacja strumienia przepływu jest natomiast możliwa dzięki zaworowi TacoDrive.
 

Unikatowa jest także konstrukcja rozdzielacza TacoSys. Zawór ma charakterystyczny stożkowaty kształt i umieszczony jest na belkach wykonanych ze stali szlachetnej. Wpływa to na wielkość przepływu w zależności od ustawienia.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Taconova Polska Sp z o.o.
tel. 61 2278421
www: www.taconova.pl www.taconova.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Grupa podmieszania marki Taconova

Grupa podmieszania marki Taconova

Montowane bezpośrednio na rozdzielaczu dają możliwość indywidualnej regulacji... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA

Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA

Firma ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, przeznaczonych... ¬ więcej...

 
KAN Smart Control - zarządzaj ciepłem w swoim domu

KAN Smart Control - zarządzaj ciepłem w swoim domu

KAN Smart Control to aplikacja zapewniająca możliwość sterowania systemem Automatyki... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
kan

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj