gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  Fluke

NoarkIntersoft

Ideal TS    FENIX

 Elektra   Pawbol

RopamApator

Laskomex

znajdź fachowca

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Nowości w serii DECO firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

aktualizacja: 08-05-2018, 08:20 – artykuł promocyjny


Seria podtynkowa DECO jest perfekcyjnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Modna forma, wysoka jakość wykonania oraz bardzo szeroka oferta mechanizmów osprzętu elektroinstalacyjnego – oprócz gniazd i łączników obejmująca również elektroniczne regulatory oświetlenia i temperatury, czujniki ruchu i sterowniki roletowe, a nawet gniazda odkurzacza centralnego, to tylko niektóre z zalet serii.

 


Ramki DECO i DECO Soft

 

Jednym z najważniejszych atutów kolekcji jest szeroki wybór ramek, dzięki którym produkty zamontowane w pomieszczeniu stają się jego subtelną dekoracją. Ramki uniwersalne DECO są przeznaczone do montażu zarówno poziomego jak i pionowego. Dostępne w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, w wielu wariantach kolorystycznych z tworzywa, drewna naturalnego, z efektem drewna oraz efektem szkła, dają nieograniczone możliwości w tworzeniu indywidualnych kombinacji kolorystycznych mechanizmu z ramką. W przypadku ramek wykonanych z tworzywa, nowością są ramki DECO Soft, będące alternatywną wersją dotychczasowego kształtu ramek uniwersalnych z tworzywa DECO.

 

Karlik - ramki DECO Soft

 

 

Amerykański styl w modnej kolorystyce

 

Oprócz standardowych łączników klawiszowych, seria DECO zawiera łączniki w stylu amerykańskim, dostępne w dotychczasowej kolorystyce serii oraz w 5 nowych kolorach: biały mat, ecru mat, szary mat, grafitowy mat oraz w kolorze złotym. Nowości kolorystyczne, przedstawione na przykładzie mechanizmów łączników jednobiegunowych w stylu amerykańskim, poszerzają możliwości doboru kolorystyki zarówno ramek z tworzywa – w dotychczasowym kształcie oraz DECO Soft – jak i wszystkich mechanizmów serii.

 

Karlik - łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańnskim w kolorze biały matKarlik - łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańnskim w kolorze biały matKarlik - łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańnskim w kolorze biały matKarlik - łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańnskim w kolorze biały matKarlik - łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańnskim w kolorze biały mat

Mechanizm łącznika jednobiegunowego w stylu amerykańskim w kolorze: biały mat (25DWPUS-1), ecru mat (26DWPUS-1), szary mat (27DWPUS-1), grafitowy mat (28DWPUS-1), złoty (29DWPUS-1).

 

 

Montaż natynkowy serii podtynkowej

 

Uzupełnieniem serii jest puszka natynkowa pojedyncza składana, którą za pomocą modułu rozszerzającego można zastosować z ramkami wielokrotnymi DECO. Puszka umożliwia wykorzystanie mechanizmów serii podtynkowej DECO do montażu natynkowego wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka konieczność.

Karlik - puszka nadtynkowa DECOKarlik - DPU-1Karlik - DPU-2

Puszka natynkowa pojedyncza składana biała (DPU-1) oraz moduł rozszerzający puszkę natynkową pojedynczą, składaną do ramek wielokrotnych biały (DPU-2).

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.karlik.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kolorystyki, danych technicznych i cen wszystkich produktów serii DECO oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie produktów:

Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.
tel. +48 61 437 34 00
www: www.karlik.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Surowe piękno betonu

Surowe piękno betonu

Seria gniazd i łączników DECO jest nowoczesną propozycją osprzętu podtynkowego,... ¬ więcej...

 
Czarne dodatki, czyli jak stworzyć ponadczasowe wnętrze

Czarne dodatki, czyli jak stworzyć ponadczasowe wnętrze

Zarezerwowana dotąd wyłącznie dla świata mody czerń, przeniosła się do królestwa... ¬ więcej...

 
Seria podtynkowa MINI polskiego producenta - KARLIK ELEKTROTECHNIK SP. Z O.O.

Seria podtynkowa MINI polskiego producenta - KARLIK ELEKTROTECHNIK SP. Z O.O.

Produkty serii MINI łączą najważniejsze zalety współczesnego wzornictwa.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet