JOMO - pionier w zakresie techniki sanitarnej

aktualizacja: 02-07-2018, 07:09 – artykuł promocyjny


WERiT POLSKA Sp. z o.o. to firma należąca do niemieckiej grupy WERiT. Ponad 100 letnie doświadczenie Firmy w branżach, sanitarnej, elektrycznej i opakowaniowej na chwilę obecną pozwala zaspokoić każdy kanał dystrybucji wykorzystując wieloletnie KNOW HOW i szereg doświadczeń.

WERIT jest jedynym właścicielem marki sanitarnej JOMO należącej do Grupy. Marka sanitarna JOMO to nie tylko lata doświadczeń i unikalny produkt, ale też pomysł na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania systemowe do pomieszczeń sanitarnych indywidualnych i inwestycyjnych.

Korzystając z doświadczeń Firma rozwija gamę produktów sanitarnych, gdzie podstawą są grupy stelaży JOMOTech do wszelkich przyborów sanitarnych, poprzez system odpływów liniowych oraz ściennych i odpływy kratkowe.

Marka nie tylko rozwija swoją ofertę, ale wchodzi w nowe obszary asortymentowe jako producent zaspokajając potrzeby swoich Klientów.

Główna zaletą produktów serii JOMOTech, jest ich uniwersalność w montażu poprzez zastosowanie tych samych elementów montażowych. Wszystkie produkty są produktami uniwersalnymi, których montaż może odbywać się przed ścianami masywnymi w ścianach kartonowo -  gipsowych a co najważniejsze na ścianach prostych, w narożnikach i pod skosami.

 

Werit - stelaż podtynkowy do wc

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym WERIT inwestuje w markę JOMO ukazując nowoczesne systemy, gdzie Rok 2018 będzie Rokiem przełomowym w programie marki. Rozbudowa asortymentu o nowoczesne systemy JOMOTech Hygienic pozwoliła na wzmocnienie marki JOMO. Seria JOMOTech Hygienic jest innowacyjnym rozwiązaniem toalety z funkcją bidetu w jednym urządzeniu ze sterowaniem manualnym, gdzie instalacja produktu nie wymaga podłączeń elektrycznych. Zapotrzebowanie na produkt Hygienic wymusił wymagający rynek do niewielkich pomieszczeń sanitarnych, gdzie zamontowanie dwóch oddzielnych stelaży do WC i bidetu nie jest możliwe z uwagi na wielkość pomieszczeń. JOMOTech Hygienic dostępny jest z trzema modelami wysokiej jakości ceramiki serii S20, S50 i luksusowej D-LIGHT. Nowoczesny system ceramiki bezrantowej pozwala utrzymać urządzenie sanitarne w nieskazitelnej czystości. Wszystkie modele zostały wyposażone w deski sedesowe z systemem wolnego opadania SOFT CLOSE, co na co dzień ułatwia życie użytkowników.

 

JOMO Hygiene WC - WERITJOMO Hygiene WC - WERIT

 

WERIT jest doświadczonym partnerem w zakresie Instalacji elektrycznych i w bieżącym Roku na Targach Light & Building zaprezentuje nowoczesny system PhotonConnect, oparty na systemie światłowodowym z najnowocześniejszymi elementami montażowymi.

Branża opakowań stawia dla WERIT nowe wyzwania, stąd kolejne nowe rozwiązanie jako jedyne na Świecie w formie kontenera DPPL CompactLine o pojemności 300L przeznaczony dla bardzo wymagających Klientów wszelakich branż.

Zrealizowana Inwestycja WERIT w miejscowości Błonie pod Wrocławiem, jako nowoczesne centrum produkcyjno-logistyczne ma ułatwić Klientom odbiory towarów, zoptymalizować politykę magazynową i zapewnić dostęp do produktów w systemie 24 godzinnym co zapewnia najwyższy system obsługi i serwisu dla Klienta.

Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/

mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Bezpieczna kąpiel dla osób niepełnosprawnych i starszych

Bezpieczna kąpiel dla osób niepełnosprawnych i starszych

Bywa że zwykła kąpiel lub prysznic dla osoby niepełnosprawnej lub starszej o ograniczonej... ¬ więcej...

 
Kolekcja umywalek KOŁO VariForm - okrągłe, owalne, eliptyczne, prostokątne

Kolekcja umywalek KOŁO VariForm - okrągłe, owalne, eliptyczne, prostokątne

Umywalki podblatowe, wpuszczane częściowo w blat, stawiane na blacie, w kształcie... ¬ więcej...

 
Jak wybrać dozownik do mydła lub do płynów dezynfekcyjnych?

Jak wybrać dozownik do mydła lub do płynów dezynfekcyjnych?

Na rynku dostępnych jest wiele dozowników do mydła w płynie, dozowników... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet