LEDIN - patron sekcji - źródła swiatla


Nie ma mocnych na nowe lampy LED line® TRI-PROOF

aktualizacja: 18-04-2018, 08:04 – artykuł promocyjny


Solidne, niezniszczalne, a w dodatku pracują w naprawdę ekstremalnych warunkach - takie są właśnie lampy LED line® TRI-PROOF. To najbardziej wytrzymałe lampy przemysłowe, jakie producent marki LED line® do tej pory. Spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania oraz sprostają niemal każdemu testowi wytrzymałości.

 

Szczelność (IP65) i wytrzymałość (IK08)


Lampom LED line® TRI-PROOF nie straszny jest nawet śnieg i deszcz. Świetnie sprawdzają się one w oświetleniu pomieszczeń o dużej wilgotności i zapyleniu, np. hal przemysłowych, kotłowni, warsztatów, basenów, a także magazynów. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom konstrukcyjnym charakteryzują się klasą szczelności oprawy IP65. Dzięki obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i kloszowi z wytrzymałego poliwęglanu – odporne są na uderzenia w stopniu IK08. Niekorzystne warunki otoczenia nie mają wpływu na niezawodność działania tych lamp. Lampy LED line® TRI-PROOF zostały zaprojektowane do działania w temperaturach od -25° do +45°. Nie straszne im skrajne mrozy i upały.

 

lampa LED line TRI-PROOFlampa LED line TRI-PROOFlampa LED line TRI-PROOF

 

 

Nowoczesne technologie

 

W lampach zostały zastosowane najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i materiały najlepszej jakości. Wszystko po to, by pracowały one niezawodnie przez długie lata nawet w bardzo trudnych warunkach. Konstrukcja oprawy zapewnia wydajne odprowadzania ciepła na zewnątrz, a także równomierne rozłożenie temperatury wewnętrznej. To optymalne warunki pracy dla zastosowanych diod LED, których żywotność wynosi tysiące godzin ciągłej pracy. Oprawa posiada wiele usprawnień ułatwiających i przyspieszających montaż: system zwieszania lampy na dedykowanych zawiesiach, regulowany rozstaw otworów montażowych zapewniający tolerancję montażu na całej długości lampy oraz sprężyste uchwyty montażowe, w których mocowanie lampy zajmie kilka sekund.

 

 

Dają mnóstwo możliwości

 

Klosz z poliwęglanu z unikalną funkcją ANTI-GLARE zapewnia odpowiednie rozproszenie światła oraz zapobiega efektowi olśnienia. Kąt świecenia 160° daje możliwość montażu lampy w różnych płaszczyznach, czyniąc ją uniwersalną i praktyczną. Hermetyczna oprawa TRI-PROOF dostępna jest w mocach: 20W, 40W i 60W. Każda z nich posiada zintegrowany moduł LED zapewniając stabilny strumień świetlny na poziomach odpowiednio: 2000, 4000 i 6000 lumenów. Temperatura barwowa 4000K zapewnia naturalne, dzienne światło, czyli najbardziej odpowiednie dla miejsc pracy oraz dla ludzkich oczu.

Współczynnik oddawania barw >70 sprawia, że kolory są dobrze odwzorowane. A szeroki zakres napięcia wejściowego 175-265V gwarantuje stabilną i niezawodną pracę lamp LED line® TRI-PROOF na długie lata.

 

 

Idealny zamiennik świetlówek

 

Energooszczędność diod LED w lampach TRI-PROOF LED line® przełoży się na niższe rachunki. Niezawodność lamp zminimalizuje koszty serwisu. A długi okres działania zredukuje koszty modernizacji do zera. Dodatkowo dzienna barwa światła lamp zwiększy efektywność pracowników i może się przełożyć na zmniejszenie liczby wypadków przy pracy. Lampa LED line® TRI-PROOF to znakomity zamiennik tradycyjnych opraw rastrowych wyposażonych w świetlówki. Strumień świetlny lampy LED line® TRI-PROOF 40W odpowiada typowej oprawie rastrowej z dwoma świetlówkami. Na lampy LED line® TRI-PROOF udzielana jest trzyletnia gwarancja producenta.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LEDIN Sp. z o.o. Sp.k.
tel. 29 764 77 00
www: www.ledin.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nie ma mocnych na nowe lampy LED line® TRI-PROOF

Nie ma mocnych na nowe lampy LED line® TRI-PROOF

Solidne, niezniszczalne, a w dodatku pracują w naprawdę ekstremalnych warunkach -... ¬ więcej...

 
Wymiana tradycyjnych żarówek na lampy LED - ile można oszczędzić

Wymiana tradycyjnych żarówek na lampy LED - ile można oszczędzić

Każdemu z nas zależy na obniżeniu kosztów za energię elektryczną. To właśnie... ¬ więcej...

 
Lampa LED line® ES111 GU10

Lampa LED line® ES111 GU10

W pomieszczeniach pożytku publicznego bardzo często... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNetNEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj