zwiń

gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

Beretta   Dragon Kotły

     Esbe

KAN Sp. z o.o.   Schiedel

Kospel    NTS Energy

Pipelife    Logo STERR

Stiebel Eltron Radox Radiators

  Dimplex

logo Wilo   De Dietrich

Prandelli  Roth Polska

Brötje Heizung   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

    Grupa Armatura

Immergas

Akra   Lindab

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


E-kermi - program doboru grzejników

aktualizacja: 14-11-2017, 12:47 – artykuł promocyjny


Program doboru grzejników to bardzo przydatna platforma, dostępna za darmo dla każdego kto przy zakupie grzejnika chce mieć pewność, że wybiera najbardziej optymalne rozwiązanie. Łatwa obsługa, przejrzyste menu oraz dobór krok po kroku to cechy e-kermi.

 

Wybór grzejnika jeszcze nigdy nie był tak prosty. Kliknięcie w wybrany model pozwala nam bliżej poznać właściwości produktu, a zakres naszych poszukiwań dotyczący zaznaczonej mocy zostanie automatycznie wychwycony przez program, który pasujące warianty zaznaczy kolorem zielonym. Tabele mają podobną budowę jak cenniki. Kolejne detale grzejnika pokażą się na monitorze po wyborze konkretnego modelu - od szczegółowych wymiarów produktu przez jego wagę, pojemność wodną, aż do danych związanych ze sposobem lakierowania. Teraz też wyświetlą się wszystkie możliwe warianty lakierowania – można dobrać kolor i dodatkowe powłoki antykorozyjne oraz określić sposób podłączenia. Wyświetlane są również ceny brutto i netto oraz odpowiednie zawieszenia. Na tym etapie dobierany jest dodatkowy osprzęt.

 

 

Tu też da się podejrzeć deklaracje właściwości użytkowych produktu Kermi, powrócić na stronę, gdzie rozpoczniemy poszukiwania na nowo, bądź finalnie stąd dodajemy asortyment do pomieszczenia. Dla grzejników, które wymagają zastosowania specjalnej automatyki, np. konwektory kanałowe, Program Doboru wyposażony jest w specjalny moduł, pozwalający w przejrzysty sposób dopasować sterowanie.

 

Aplikacja nie tylko dla architektów

 

E-kermi to narzędzie dostarczające wiele inspiracji na grzejniki do pokoi o różnej podatności. Inteligentne programy pomagają specjalistom oraz pojedynczym użytkownikom, a wszystko przy małym nakładzie czasu i zaangażowaniu:

  • wystarczy, że wybierzesz rodzaj grzejnika i jedną z kilku opcji doboru, a pozostałe dane zostaną szybko przeliczone przez aplikację
  • program zaproponuje odpowiednią wydajność grzejnika przy uwzględnieniu wydajności cieplnej zapewniającej komfort
  • gotowe propozycje, które można zamieścić  w swoim projekcie
  • formularz z zamówieniem i kodami produktów, który jest gotowy do przesłania do salonu realizującego zamówienie
  • pozwala sprawdzać produkty Kermi i dopasowywać je do pomieszczeń w najbardziej optymalny sposób.

 

 

 

Każdy sobie z tym poradzi

 

Marka Kermi doskonale zdaje sobie sprawę, że poruszanie się w gąszczu asortymentu firmy może przypominać dryfowanie po otwartym oceanie. Ryzyko wpisane jest w naszą naturę, gdyż lubimy polegać na własnych możliwościach sprawczych, a jako naród uchodzimy za domorosłych majsterkowiczów. A ponieważ grzejniki Kermi to nie tylko design, który ma zachwycać, ale też konkretna technologia i jakość techniki, od której oczekujemy funkcjonalności na określonym poziomie doboru warto dokonać z fachowcami.

 

Wirtualny specjalista

 

  • Program jest łatwo dostępny, gdyż jest darmowy i możnaz niego korzystać po założeniu swojego konta w aplikacji. Aplikacja jest mobilna, będzie zatem działać również na smartfonie.
  • Poruszamy się po Programie Doboru korzystając z opcji „Szybki dobór”, gdzie projekty są katalogowane po dacie utworzenia albo porządkowane wg klientów.
  • Wszystkie nasze poszukiwania i trafne dobory są przechowywane w jednym miejscu, ułatwiają oraz porządkują pracę nad projektem. Robiąc kolejne możemy się odwołać, do tego co już stworzyliśmy. Jeśli zawodzi nas pamięć, w zakładce „Klienci”, mamy zgrupowane wszystkie analizy powstałe dla danego odbiorcy. Wystarczy, że pamiętamy „dla kogo to było” i datę utworzenia projektu. Użytkownicy najczęściej wykorzystują ten wariant do dobrania pojedynczego grzejnika.


Przed doborem grzejnika definiujemy parametry projektu: jego nazwę,  temperaturę instalacji, rozmiary powierzchni. W każdej chwili będziemy mieli możliwość zmiany tych wskaźników.

 

Ten prosty kalkulator umożliwi nam wyznaczenie szacunkowego zapotrzebowania na ciepło. Warto wiedzieć, że zakładki z rodzajami pomieszczeń możemy kształtować wg swojego doświadczenia, nadając pomieszczeniom odpowiednie wartości zapotrzebowania na ciepło. Wyznacza się to w konfiguratorze projektów.

 

 

Przejdź do programu E-kermi


 

Kontakt w sprawie produktów:

Kermi
tel. +48 71 354 03 70
www: www.kermi.pl
mail: info@kermi.pl

Zobacz także
Chromowany grzejnik łazienkowy - jaki wybrać?

Chromowany grzejnik łazienkowy - jaki wybrać?

Chrom to materiał, który doskonale sprawdza się w łazienkowych wnętrzach.... ¬ więcej...

 
Kolano podwójne do przyłączy grzejnikowych od Prandelli

Kolano podwójne do przyłączy grzejnikowych od Prandelli

Grzejniki dolnozasilane VK można podłączyć na wiele sposobów. Technologia... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie kanałowe - atuty

Ogrzewanie kanałowe - atuty

Grzejniki kanałowe – ze względu na swoją małą bezwładność – umożliwiają... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

regulus